Načítání webu

Zdeněk Nytra

Senátor

Zdeněk Nytra

Aktuality

Já v médiích
Rezignuji na funkci radního! Nahradil mě kolega Cigánek

Rezignuji na funkci radního! Nahradil mě kolega Cigánek

30.1.2020

Zastupitelstvo města Ostravy vzalo ve středu 29. ledna na vědomí rezignaci Zdeňka Nytry a zvolilo členem rady města Vladimíra Cigánka, a to s účinností od 30. ledna. Z. Nytra rezignoval na funkci radního z důvodu časového nesouladu s výkonem funkce senátora. /Oficiální zpráva/.

Své rozhodnutí o rezignaci jsem oznámil již v prosinci 2019 . Ve Zpravodaji senátora ZN jsem napsal:

V červnu letošního roku jsem  byl na plénu téměř jednomyslně zvolen předsedou dočasné komise Senátu k návrhům auditních zpráv. Po roční zkušenosti z kombinace práce senátora a radního statutárního města Ostravy - přestože to má i své výhody - jsem dospěl k rozhodnutí rezignovat na místo v radě města a věnovat se práci v Senátu na 100 procent. 

Od čtvrtku 30. ledna mě v radě města Ostravy  nahradil  Vladimír Cigánek (ODS)   - na snímku- který  je již druhé volební období členem zastupitelstva města za ODS a zastával funkci náměstka primátora pro sport, školství a vzdělávání (duben 2017 – listopad 2019). Předtím pracoval v několika společnostech v manažerských funkcích. Je absolventem Vysoké školy dopravní v Žilině .


Další články v kategorii